Modüler Paravan Hakkında

Modüler Paravan Hakkında

Özel menteşe sistemi ve modüler paneller ile katlanabilir yapıda üretilen modüler paravanlar (seperatörler) çok yönlü çözüm üretmesi ve bir çok avantajı sebebiyle başta ofislerde, evlerde, otellerde, okullarda, medikal ile ilgili hastane yada kliniklerde olmak üzere bir çok alanda kullanılmaktadır.

Daha Hijyeniktir ve Kolay Temizlenir

Perde yada diğer bölme ayırma sistemlerine göre daha hijyenik malzemelerden üretilen modüler paravanlar, bakteri tutmaz yapısıyla antibakteriyel özelliktedir. Dezenfektan özelliği olan temizlik maddeleri ile kolayca temizlenir ve zarar görmez.

Uzun Ömürlü ve Sağlamdır.

Katlanabilir özelliğini sağlayan menteşe sistemi Modpar tarafından özel olarak geliştirilmiş ve uzun süre testlerden geçirilmiş olup piyasada karşılaşacağınız kolayca deforme olan menteşe sistemlerine göre oldukça sağlamdır. Modpar olarak tescillediğimiz sistemimiz ömür boyu garantimiz altındadır.

Katlanabilir ve Modüler Yapı

Modüler Paravanlar belli genişlikteki panellerden oluştuğundan ihtiyaca göre gerektiğinde açılıp, ihtiyaç bittiğinde kapatılabilen bir yapıda olup, yapısı itibarıyla kullanım şeklinde kolayca adepte olabilmektedir.